צילום בוק בת מצווה – מגשימים לכן את התמונה המושלמת!

סוף סוף את מתקרבת לחגיגה הגדולה של המצווה. צילומי בוק בת מצווה הם כמו הפקת אופנה מושקעת אבל הדגש מבחינתי הוא להשאיר אותך טבעית ולתת לקסם לצאת החוצה. מענינים אותי התחביבים והרצונות שלך כל אלו מוסיפים ערך מוסף לתמונות שישארו איתך לנצח למזכרת. אני דואגת לכל האקססוריז הנלויים ומכינה עבורך סטים שונים ומגוונים בלוקיישנים בטבע ובסטודיו. כל התמונות עוברות עיבוד בפוטושופ ועיצוב האלבום מאוד מושקע ויחודי. מומלץ לתאם חודשים מראש את הצילומים.

צילומי בוק בת מצווה מתחילים בהכרות נעימה בסטודיו, אנחנו פורסות את כל הבגדים שהבאת ובוחרות יחד את הבגדים המתאימים לצילומים.
סט ראשון נצלם בסטודיו ומשם נצא לטבע למספר לוקישניים שונים.

צילומי בוק בת מצווה עורכים בין שעתיים וחצי לשלוש.

בצילומי בוק בת מצווה אני בוחרת בסביבות 60-80 תמונות שנכנסות לאלבום, כולן עוברות פוטושופ וזו בעצם העבודה הכי גדולה עבורי אבל מכיוון שזה מבטיח לנו את התוצאוה הכי מושלמת אני לא מוותרת. את מקבלת כמובן גם את שאר התמונות הטובות שלא נכנסו לאלבום.

כמובן. אני שולחת לך מייל עם עיצוב האלבום לפני ההדפסה ורק לאחר אישור סופי אני שולחת לדפוס. את רשאית להעיר הערות לתיקונים אם יש משהו שפחות מצא חן בעינך.
המטרה שלי היא לשלוח לדפוס ברגע שאת שלמה ומרוצה מהתוצאה. האלבום של בוק הבת מצווה שלך ישאר איתך למזכרת נפלאה שימשיך ללוות אותך לתמיד.

כמובן. אני מאוד ממליצה לשלב בהזדמנות זו צילומי משפחה.
הבחירה היא כמובן שלך ושל המשפחה.
בעיני הבוק בת מצווה מקבל עומק כאשר משלבים צילומי משפחה והצילומים עצמם הופכים לחוויה כיפית ומקרבת שאת כמובן במרכז תשומת הלב.

לצילומי בוק בת מצווה הביאי איתך לפחות 6 סטים שונים של בגדים מתוכם נבחר 4 סטים.
הביאי איתך שמלה לבנה ובנוסף בגדים צבעוניים, הצבעוניות בטבע מתקבלת מאוד יפה, המנעי מבגדים אפורים.
אם כל שאר המשפחה מצתלמת תגיעו כולכם בלבוש לבן.
את מוזמנת להביא אקססוריז כגון כובעים, משקפי שמש וכו…
אני דואגת להביא לך זר פרחים ועוד אקססוריז מגוונים לסטים השונים.

לצילומי בוק בת מצווה אני רוצה לצלם אותך טבעית עם קסם הנעורים שלך..
אם את אוהבת להתאפר את מוזמנת להתאפר באופן הכי טבעי ועדין שאפשר.

מומלץ לתאם חודשיים מראש צילומי בוק בת מצווה. לוקח לי זמן לעצב את האלבום עצמו ובנוסף לוקח עד שבועיים לקבל את האלבום מהדפוס.
כדי לא ליהיות בלחץ אני מעדיפה לתאם את הצילומים בזמן ללא לחץ מיותר של זמן.

We-Wa Photography | ווי-וואה סטודיו צילום - כרמית חסין

כצלמת ותיקה ואמנית, אני מביאה המון אופי, ידע ונסיון. חשוב לי לשמור בסטודיו על עכשויות – אני קשובה לצרכים שלכם, יודעת להמליץ ולכוון אותכם לבחירת קונספט נכון, לתכנון נכון של הצילומים, ולבחירת צוות מקצועי שכולל מאפרת / עיצוב שיער / סטייליסט וכו׳״. הסטודיו נמצא בבית ינאי בקרבת הים, באזור שקט ורגוע של הדסה נעורים – ניתן לצלם את הבוק בת מצווה בסטודיו או בכל מקום אחר, אני ממליצה לשלב בניהם.