צילומי סמאש קייק – תיעוד בלתי נשכח ליום הולדת שנה!

הזדמנות נפלאה לתיעוד השנה הראשונה של התינוק/ת שלכם. סט יום הולדת מעוצב ומושקע שבמרכזו עוגה. הקטנטנים נהנים ומתלכלכים. מזכרת כפית ומשעשעת. ניתן לעצב סט יום הולדת גם ללא עוגה למי שלא אוהב את הליכלוך והמתיקות. בנוסף, מומלץ לשלב בהזדמנות גם צילומי משפחה.

לצילומי סמאש קייק הביאי איתך בגדים להחלפה, מגבונים ומגבת. בסיום הצילומים אני ממלאה גיגית עם מים נעימים לשטיפה קלה עבור התינוק שלך. אם את מעונינת לשלב צילומי משפחה בהזדמנות זו הביאי איתך בנוסף בגדים לבנים לכולם.

אני מכינה סט יום הולדת מושקע שבמרכזו העוגה, יש לי תלבושת מתאימה לצילומים כך שהוא/היא לא מתלכלכים בבגדים מהבית. ברקע אני משמיעה שירי יום הולדת ועם השמחה הגדולה ואכילת העוגה אני מצלמת, חוויה בהחלט משעשעת.

צילומי סמאש קייק עורכים כחצי שעה. במקרה ותרצו לשלב צילומי משפחה בהזדמנות זו הצילומים יערכו כשעה.

We-Wa Photography | ווי-וואה סטודיו צילום - כרמית חסין

כצלמת ותיקה ואמנית, אני מביאה המון אופי, ידע ונסיון. חשוב לי לשמור בסטודיו על עכשויות – אני קשובה לצרכים שלכם, יודעת להמליץ ולכוון אותכם לבחירת קונספט נכון, לתכנון נכון של הצילומים, ולבחירת צוות מקצועי שכולל מאפרת / עיצוב שיער / סטייליסט וכו׳״. הסטודיו נמצא בבית ינאי בקרבת הים, באזור שקט ורגוע של הדסה נעורים – ניתן לצלם את הבוק בת מצווה בסטודיו או בכל מקום אחר, אני ממליצה לשלב בניהם.